Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

За три місяці більше тисячі даішників встояли перед хабарями

0 16

Співробітники Державної автоінспекції спільно зі Службою внутрішньої безпеки МВС України з початку цього року виявили 44 факти вимагання співробітниками ДАІ хабарів від водіїв.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив начальник Департаменту ДАІ МВС України Сергій КОЛОМІЄЦЬ сьогодні на прес-конференції в Києві.

За його словами, за 15-ма матеріалами вже порушено кримінальні справи.

Водночас C.КОЛОМІЄЦЬ зауважив, що також паралельно було зафіксовано понад 1 тис. спроб дачі хабарів з боку водіїв, через що порушено близько 10 кримінальних справ.

“Я наполягаю, що ті, хто дає хабарі, також злочинці, стосовно яких необхідно також порушувати кримінальні справи… Злочинці обидва – той, хто дає хабар, і той, хто бере”, – сказав начальник ДАІ.

Він нагадав, що з початку цього року для запобігання таким негативним явищам працюють близько 3 тис. мобільних груп Служби внутрішньої безпеки МВС.

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар