Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

За створення фінансових пірамід хочуть саджати

0 13

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг пропонує визнати створення пірамідальних схем криміналом.

Відповідним законопроектом Комісія пропонує доповнити Кримінальний кодекс статтею 1901 “Створення, сприяння діяльності, пропонування участі, рекламування пірамідальної схеми”, якою буде визначено ознаки пірамідальної схеми та встановлено кримінальну відповідальність за створення, сприяння діяльності, пропонування участі, рекламування пірамідальних схем в Україні, пише Gazeta.ua.

Прийняття такого закону дозволить притягувати до кримінальної відповідальності осіб, які створили та розкрутили піраміду, та зупиняти такі шахрайські схеми.

Нагадаємо, в середині червня творець фінансової піраміди “МММ” Сергій Мавроді заявив, що відновлення роботи проекту “МММ-2011”, виплати за яким були заморожені в кінці травня через масштабну паніку, вже неможливе, а грошей на розрахунки з усіма його учасниками не вистачить.

Теги:

фінансова піраміда, кримінальна відповідальність

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар