Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

За роздачу премій собі та підлеглим ректора вишу можуть посадити на 10 років

11

Бердянська міжрайонна прокуратура (Запорізька область) порушила кримінальну справу стосовно колишнього ректора Бердянського державного університету, якого викрили на виплаті собі та проректорам вишу неузгоджених із Міносвіти додаткових премій і доплат на суму понад 1 млн грн.

“Бердянська міжрайонна прокуратура встановила, що в період з 1 січня 2008 року по 1 лютого 2010 року ректор Бердянського педагогічного інституту підписав укази про преміювання та встановлення надбавок, а також додаткових виплат собі та проректорам вишу на суму 1 091 647 грн”, – повідомила прес-секретар прокуратури Запорізької області Маріанна Піскунова, зазначивши, що розмір однієї з премій становив 230 тис. грн.

За даними прес-служби, справу порушено за ознаками злочину ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України (перевищення влади або службових повноважень, яке призвело до тяжких наслідків). Кваліфікація статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від семи до десяти років без права обіймати певні посади або провадити певну діяльністю на термін до трьох років. Триває слідство.

Теги:

перевищення службових повноважень

Джерело:

Інтерфакс

Комментарии