Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

За роздачу премій собі та підлеглим ректора вишу можуть посадити на 10 років

0 63

Бердянська міжрайонна прокуратура (Запорізька область) порушила кримінальну справу стосовно колишнього ректора Бердянського державного університету, якого викрили на виплаті собі та проректорам вишу неузгоджених із Міносвіти додаткових премій і доплат на суму понад 1 млн грн.

“Бердянська міжрайонна прокуратура встановила, що в період з 1 січня 2008 року по 1 лютого 2010 року ректор Бердянського педагогічного інституту підписав укази про преміювання та встановлення надбавок, а також додаткових виплат собі та проректорам вишу на суму 1 091 647 грн”, – повідомила прес-секретар прокуратури Запорізької області Маріанна Піскунова, зазначивши, що розмір однієї з премій становив 230 тис. грн.

За даними прес-служби, справу порушено за ознаками злочину ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України (перевищення влади або службових повноважень, яке призвело до тяжких наслідків). Кваліфікація статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від семи до десяти років без права обіймати певні посади або провадити певну діяльністю на термін до трьох років. Триває слідство.

Теги:

перевищення службових повноважень

Джерело:

Інтерфакс

Залиште коментар