Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

За рік кількість міліонерів у Донецькій області офіційно зросла на третину

0 22

Кількість офіційних мільйонерів у Донецькій області зросла до 164 громадян, хоча ще рік тому їх нараховувалося 105, свідчать попередні результати кампанії по декларуванню доходів, отриманих громадянами у 2010 році.

Як сказано в повідомленні Державної податкової адміністрації у Донецькій області, серед вказаних громадян 98 є жителями Донецька, 46 – Маріуполя, 7 – Ясиноватої, 6 – Краматорська, по два з Горлівки і Константинівки, по одному з Дзержинська, Макіївки і Слов’янська.

Водночас, зазначають податківці, 120 осіб задекларували дохід від 1 млн. грн. до 5 млн. грн. і 44 – понад 5 млн. грн. Дохід понад 1 млн. грн. громадяни задекларували від отримання інвестиційного прибутку, наголошується у повідомленні.

У той же час в квітні середня заробітна платапо Україні підвищилася у порівнянні з березнем на 0,08%, або на 2 гривні до 2 533 грн. на місяць.

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар