Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

За реєстром корупціонерів пропонується створити ще й реєстр рейдерів. Відкритий чи закритий?

0 14

З такою ініціативою виступив перший віце-прем‘єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв на засіданні Міжвідомчої комісії з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств.

За його словами, українське законодавство має бути вдосконалено таким чином, щоб рейдерам було небезпечно займатися протиправною діяльністю. Андрій Клюєв також доручив Держкомпідприємництву провести спеціальний круглий стіл за участі підприємців для обговорення пропозицій щодо системної законодавчої протидії рейдерській діяльності.

Перший віце-прем’єр-міністр уточнив, що на законодавчому рівні повинен бути чітко прописаний термін «рейдерство», його кваліфікуючі ознаки. «Основні рейдерські схеми відомі, тому законодавчо ми повинні їх перекрити», – сказав Андрій Клюєв. Він висловив впевненість, що такий законодавчий пакет підтримають як депутати від більшості, так і представники опозиції. Про це повідомляє Урядовий портал.

 «Під терміном «рейдерство» ми розуміємо майже неприхований бандитизм під прикриттям корумпованих чиновників та суддів, які використовують наявні або уявні прогалини в законодавстві, а найчастіше, – просто фальсифікують рішення судів», — сказав Андрій Клюєв.

 «У розумінні Кабінету Міністрів, Комісія не підмінює собою судову та інші гілки влади, не втручається у діяльність правоохоронних органів. Проте Комісія має забезпечити координацію зусиль всіх інститутів державної влади для вирішення завдання протидії рейдерству через невідворотність повернення активів законному власнику та покарання учасників рейдерської схеми», – заявив Перший віце-прем‘єр-міністр.

Учасники засідання серед іншого розглянули ситуації навколо Державного підприємства «НАЕК «Енергоатом», готелю «Славутич» та публічного акціонерного товариства  «Універмаг «Україна».

Теги:

рейдерство

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар