Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

За порушення в земельній сфері суди Криму притягнули до відповідальності 9 чиновників

0 18

Впродовж 2010-2011 року судами автономії розглянуто 16 кримінальних справ у сфері земельних відносин. Ухвалено вироки відносно 9 чиновників місцевих рад. Про це на прес-конференції в Сімферополі повідомив заступник прокурора Криму Ігор Шапкін.

«Відносно 7 осіб справи припинені за реабілітовуючими обставинами. Реальна міра покарання у вигляді позбавлення волі і у вигляді обмеження волі застосована відносно шести осіб», – розповів Шапкін.

Так, наприклад, в 2010 році ухвалено вирок голові Глазовської сільради Ленінського району Любомиру Стецишину, який підозрювався в здирстві і отриманні хабара. Його засудили до чотирьох років позбавлення волі з конфіскацією майна, розповіли в прокуратурі.

Екс-главу Зеленівської сільради Бахчисарайського району Нурі Абдураманова за отримання хабара, зловживання владою засудили до 9 років позбавлення волі.

За перевищення службових повноважень засудили і колишнього голову Малоріченської сільради Ігоря Костромцова. Його засудили до позбавлення волі на два роки і шість місяців. Землевпорядника Малоріченської сільради Анатолія Батяєва за шахрайство засудили до шести років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Петра Кікаву, колишнього главу Пісчанівської сільради і одного з депутатів цієї ради за зловживання владою засудили до року і семи місяців обмеження волі.

У 2011 році ухвалено вирок відносно заступника головного архітектора Ялти Рустема Мустафаєва. Він отримав три роки позбавлення волі з відстроченням виконання покарання на два роки. Проте, як повідомили в наглядовому відомстві, вирок ще не вступив в законну силу.

Ухвалений вирок і екс-меру Лівадії Анатолію Мамикіну. Його визнали винним в скоєнні злочину, передбаченого частиною 2 статті 367 КК України (службова халатність, що викликає тяжкі наслідки) в частині епізоду кримінальної справи, який стосується незаконного виділення за заниженою орендною ставкою майна Лівадійського пляжу. Проте колишнього мера Лівадії звільнили з-під варти в залі суду.

«Мамикіна звільнили від кримінальної відповідальності у зв’язку з закінченням термінів давності. В даний час прокуратурою вивчається вирок і розглядається питання про внесення касаційного подання», – сказав заступник прокурора Криму Ігор Шапкін.

Теги:

земельні зловживання, АР Крим

Залиште коментар