Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

За подвійне громадянство штрафуватимуть

0 16

Верховна Рада України встановила штрафи за приховування факту отримання іноземного громадянства. За закон про внесення змін до деяких законів проголосували 264 депутати, передає Інтерфакс-Україна.

Закон встановлює, що неподача або невчасна подача заяви громадянина, що добровільно отримав іноземне громадянство (підданство), а також копії документів про громадянство тягне за собою штраф від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 170 до 510 грн.).

Ті ж дії, здійснені чиновниками органів державної влади або місцевого самоврядування, тягнуть за собою штраф в розмірі від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 до 1700 грн.).

Крім того, закон встановлює, що громадянство України не може отримати особа, що скоїла злочин проти людства або здійснювала геноцид, засуджена в Україні за здійснення тяжкого або особливо тяжкого злочину, або скоїла такий злочин на території іншої держави.

Нагадаймо, Даний законопроект 1 лютого внесений Кабміном до парламенту.

За деякими оцінками подвійне громадянство мають 200-250 тисяч українців», –

Теги:

подвійне громадянство

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар