Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

За побачення з екс-спікером Криму співробітники СІЗО і відвідувач отримали 5 і 7 років в’язниці

0 17

Про це повідомив представник прокуратури Криму, передають “Українські новини”. За його словами, такий вирок виніс Залізничний районний суд Сімферополя 5 березня. Співрозмовник уточнив, що виконувач обов’язків начальника з оперативної роботи ізолятора отримав сім років позбавлення волі, а старший оперуповноважений – п’ять.

Суд також постановив конфіскувати їхнє майно і позбавив права протягом трьох років обіймати посади в правоохоронних органах.

Крім того, за рішенням суду, відвідувача, який незаконно перебував в ізоляторі, засуджено до п’яти років позбавлення волі з конфіскацією майна за втягування працівників СІЗО в злочинну діяльність. Прізвище відвідувача не розголошується.

Нагадаємо, екс-спікера Анатолія Гриценка звинувачують за кількома епізодами, які стосуються його діяльності в період, коли він очолював Ленінську райдержадміністрацію (РДА) Криму в 2001-2005 роках: незаконна передача у приватні руки 4,8 тис га землі; незаконна передача в оренду 8 га землі; незаконна виплата матеріальної допомоги працівникам Ленінської РДА.

За рішення Вищого спеціалізованого суду України, для об’єктивності процесу, колишнього спікера кримського парламенту Анатолія Гриценка судять у Запорізькій області.

Гриценко був затриманий 24 січня 2011 року. У СІЗО до нього пускали нібито лише адвокатів – за час перебування за ґратами Гриценко жодного разу не зустрічався з дружиною або дітьми.

Гриценко обіймав посаду голови Ради Криму двічі: з лютого 1997 по квітень 1998 року і з травня 2006 по березень 2010 року. Також він був членом Партії регіонів. Головою Ленінської РДА він працював з січня 2001 по липень 2005 року.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар