Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

За підробку майже 50 видів ліків шахраї засуджені умовно

0 15

Залізничний суд Львова засудив групу фармацевтів, що збували через приватне підприємство майже 50 видів підроблених ліків, до 5 років позбавлення волі із встановленням іспитового строку тривалістю 3 роки.

Про це повідомляє УДСБЕЗ ГУ МВС України у Львівській області.

«У ході проведення досудового розслідування було встановлено, що аптекарі збували підроблені ліки громадянам західного та інших регіонів держави. Усього експертами підтверджено фальсифікат більше п’ятьох десятків найменувань ліків. Вироком суду усіх фігурантів справи засуджено до 5 років позбавлення волі (із встановленням іспитового строку тривалістю 3 роки) з конфіскацією фальсифікованих лікарських засобів та майна», – йдеться в повідомленні.

Серед вилучених підробок — такі відомі медичні препарати як “Уролесан”, “Амізон”, “Терафлю”, “Мезим форте”, “Но-Шпа”, “Бісептол”, активоване вугілля, “Лінекс”, “Фезам”, “Доларен”, “Терафлю” від грипу, дитячий “Анаферон” та інші.

Нагадаємо, злочинну групу фармацевтів викрили восени минулого року. Тоді ж були виявлені місця виготовлення та зберігання підроблених медикаментів.

Теги:

медичне право, фальсифікат

Джерело:

Укрінформ

Залиште коментар