Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

За невиплату зарплатні порушено 39 кримінальних справ

0 14

39 кримінальних справ порушили органи прокуратури Львівської області за невиплату заробітної платні з початку цього року. Як інформує прес-служба прокуратури Львівської області, такі дані під час засідання колегії прокуратури повідомив заступник прокурора області Богдан Татарин.

За його даними, за документами прокурорського реагування виплачено заборговану заробітну плату на суму майже 10 млн. грн., до відповідальності притягнуто 48 службових осіб.

Упродовж 2010 року за результатами проведених перевірок у сфері додержання законодавства про оплату праці прокурорами порушено 136 кримінальних справ, на незаконні рішення та дії принесено з питань захисту конституційних прав на працю 109 протестів, також прокурорами внесено 807 приписів і подань про усунення виявлених порушень, за результатами розгляду документів прокурорського реагування притягнуто до відповідальності 446 посадових осіб, з них 17 службових осіб органів контролю та виплачено заборговану заробітну плату працівникам в сумі понад 87 млн. грн., подано до судів в інтересах громадян 2453 заяв про стягнення нарахованої та не виплаченої їм заробітної плати на загальну суму 10,15 млн. грн., реально виплачено майже 7 млн. грн.

Лідером із заборгованості з виплати зарплатні є Львів (35,6 млн. грн.), також борги мають міста Дрогобич (8,9 млн. грн.), Борислав (3,5 млн. грн.), Стрий (4,0 млн. грн.), Червоноград (2,0 млн. грн.), Самбір (1,8 млн. грн.), Трускавець (1,6 млн. грн.), а також підприємства Сокальського району (3,8 млн.грн.) тощо.

Як засвідчили прокурорські перевірки, порушення вимог законодавства про оплату праці у багатьох випадках обумовлені саме умисними протиправними діями керівників суб’єктів господарювання.

Теги:

заборгованість по заробітній платі

Залиште коментар