Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

За неякісні послуги ЖКГ можна буде платити менше

0 12

КМУ вніс зміни до своєї постанови від 21.07.2005 р. №630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення».

Тепер значно розширено коло обов’язків виконавців зазначених послуг, а їх споживачі отримали право на відшкодування збитків, завданих їхньому майну та/або приміщенню, шкоди, заподіяної їхньому життю чи здоров’ю внаслідок неналежного надання або ненадання таких послуг.

Крім того, Правила доповнено новими розділами, якими встановлюється порядок перевірки кількісних та/або якісних показників надання житлово-комунальних послуг та порядок проведення перерахунку розміру плати за надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, які не відповідають установленим вимогам.

Зокрема, розмір плати за надані послуги може бути зменшений у разі:

— коли якісні показники надання послуг не відповідають установленим вимогам;

— коли тривалість перерви у наданні послуг перевищує встановлену цими Правилами;

— прострочення дати початку опалювального сезону або дострокового його закінчення.

Підставою для перерахунку розміру плати за надання послуг є акт-претензія.

У разі надання послуг неналежної якості або з перервами, що перевищують установлені ліміти, розмір плати за них підлягає зменшенню.

У зв’язку з внесеними змінами та доповненнями викладено у новій редакції Типовий договір про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення.

Залиште коментар