Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

За насильство спрямовано до суду 7 обвинувальних актів щодо правоохоронців

0 22

За фактами жорстокого поводження з людьми в 2013 р. до суду скеровано 7 обвинувальних актів. Про це на засіданні колегії з питань стану прокурорського нагляду за додержанням законодавства про захист конституційних прав затриманих, ув’язнених та засуджених заявив генеральний прокурор України Віктор Пшонка, передає прес-служба прокуратури.

“Поточного року за фактами застосування насильства та іншого жорстокого поводження з людьми до суду скеровано 7 обвинувальних актів стосовно 8 осіб. 16 колишнім правоохоронцям повідомлено про підозру, – заявив Пшонка. – Сьогодні ми маємо позитивні зрушення у цьому питанні. При практично стабільній упродовж двох років кількості заяв і повідомлень, пов’язаних із застосуванням працівниками правоохоронних органів насильства та іншого жорстокого поводження з людьми, кількість кримінальних справ цієї категорії у 2012 р. суттєво зменшилася”.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар