Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

За наслідками аудиту діяльності попереднього уряду подано ще один позов

13

МНС України подало позов до Верховного суду Великобританії, зі звинуваченням англійської компанії Legal Business Consultants Ltd. в участі у міжнародній схемі, за якою Міністерство надзвичайних ситуацій попереднього складу Кабміну придбавало зношені транспортні засоби за завищеною ціною. Про це йдеться в прес-релізі юридичної компанії Akin Gump Strauss Hauer & Feld, повідомляє proUA.

Позивач стверджує, що обвинувачені підозрюються в укладенні низки протиправних угод, зокрема – придбання МНС України 27 медичних автомобілів за завищеними цінами.

Це вже другий позов у рамках рослідування діяльності попреденього Кабміну, що розглядається іноземними судами.

Теги:

Новини права, Kroll Inc, Akin Gump Strauss Hauer & Feld, Legal Business Consultants Ltd, розслідування діяльності попереднього уряду, Юлія Тимошенко, юридичні компанії США, фото, відео, антикорупційні розслідування, завищені ціни, махінації, Міністерство надзвичайних ситуацій України, державні закупівлі

Джерело:

proUA

Комментарии