Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

За наслідками аудиту діяльності попереднього уряду подано ще один позов

0 49

МНС України подало позов до Верховного суду Великобританії, зі звинуваченням англійської компанії Legal Business Consultants Ltd. в участі у міжнародній схемі, за якою Міністерство надзвичайних ситуацій попереднього складу Кабміну придбавало зношені транспортні засоби за завищеною ціною. Про це йдеться в прес-релізі юридичної компанії Akin Gump Strauss Hauer & Feld, повідомляє proUA.

Позивач стверджує, що обвинувачені підозрюються в укладенні низки протиправних угод, зокрема – придбання МНС України 27 медичних автомобілів за завищеними цінами.

Це вже другий позов у рамках рослідування діяльності попреденього Кабміну, що розглядається іноземними судами.

Теги:

Новини права, Kroll Inc, Akin Gump Strauss Hauer & Feld, Legal Business Consultants Ltd, розслідування діяльності попереднього уряду, Юлія Тимошенко, юридичні компанії США, фото, відео, антикорупційні розслідування, завищені ціни, махінації, Міністерство надзвичайних ситуацій України, державні закупівлі

Джерело:

proUA

Залиште коментар