Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

За наругу над могилами тепер можна отримати 5 років

0 37

Верховна Рада посилила відповідальність за наругу над могилами. За прийяття законопроекту в цілому №2160 проголосували 364 депутати.

Зокрема, закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів (про посилення відповідальності за наругу над могилою та іншими місцями поховання)» посилює кримінальну відповідальність за наругу над могилою повторно або за попередньою змовою групою осіб, або із застосуванням насильства, або із політичних, ідеологічних мотивів, з мотивів расової ненависті, національної або релігійної нетерпимості, ненависті до певної соціальної групи.

Зокрема, за вказані дії закон передбачає покарання у вигляді обмеження свободи на термін до 5 років або позбавлення волі на той же термін.

Окрім цього, закон вводить визначення понять наруга над могилою і наруга над тілом померлого.

Джерело:

proUA

Залиште коментар