Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

За наругу над державними символами тепер можуть ув”язнити на три роки

0 19
Верховна Рада України ухвалила закон «Про внесення змін до ст. 338 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за наругу над державними символами України».

Як передає кореспондент УНІАН, “за” проголосувало 228 із 429 народних депутатів, зареєстрованих у залі.

Даним законом встановлюється кримінальна відповідальність за наругу над державним прапором України, державним гербом України, публічну наругу над державним гімном України у вигляді позбавлення волі строком до трьох років.

Крім того, у Кримінальному кодексі залишається норма про те, що такі дії караються штрафом до 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та арештом на строк до 6 місяців.

Також ухваленими змінами до кодексу передбачається покарання за наругу над символікою іноземних держав – позбавлення волі строком до двох років.

 

Джерело:

Уніан

Залиште коментар