Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

За місяць ДАІ оштрафувала більше 10 тисяч пішоходів

0 16

За місяць дії нових штрафів Державна автоінспекція (ДАІ) оштрафувала більше 10 тисяч пішоходів. Розмір штрафу варіювався від 51 до 85 гривень, повідомляє «Сегодня».

У Державтоінспекції стверджують, що третина всіх аварій за участю пішоходів відбувається з вини останніх, саме тому нові штрафи передбачили грошові покарання і для них. За недотримання ПДР вже місяць пішоходам загрожує втрата від 51 до 85 гривень.

За словами першого заступника начальника ДАІ України Сергія Шевченка, пішоходам, що проштрафилися, не вдасться уникнути покарання.

«Всього по Україні, починаючи з 17 листопада, вже оштрафовано 10 тисяч 837 пішоходів! З часом, за нашими очікуваннями, люди порушуватимуть менше, оскільки знатимуть, що це може обернутися покаранням», – заявив замголови департаменту.

Нагадаємо, майже за місяць дії нових штрафів за порушення ПДР, ДАІ зібрала штрафів на 74 млн. грн.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар