Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

За кордоном понад 2,5 млн українських заробітчан

0 67

Поза межами України на заробітках перебувають понад два з половиною мільйони українців, з них більше половини – нелегали. Цю інформацію оприлюднили експерти Міжнародної організації міграції на конференції у Києві.

За словами голови представництва МОМ в Україні Манфреда Профазі, на порядку денному для Києва і Брюсселя – правове забезпечення українських мігрантів, які працюють у державах ЄС.

«Наше спільне завдання нині – забезпечити захист прав трудових мігрантів, легалізувати їхню працю і перебування в Євросоюзі. Це не тільки дасть їм змогу відчути себе захищеними, а і збільшить соціально-економічний ефект від їхньої праці у країні походження (Україні) та країнах перебування», – наголосив Профазі у виступі на конференції.

Близько 50% заробітчан працюють у Росії і стільки ж у країнах Євросоюзу, згідно з даними досліджень, які проводили МОМ та Міжнародна організація праці у країнах Євросоюзу.

Джерело:

Тиждень

Залиште коментар