Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

За хабарі затримали голову Харківського районного суду

0 28

Співробітники СБ України в рамках роботи з протидії корупції в органах судової влади викрили протиправну діяльність голови Харківського районного суду, який, використовуючи своє службове становище, систематично вимагав та одержував хабарі від сторін у справах, які перебували у нього в провадженні.

Оперативниками задокументовано низку фактів одержання суддею хабарів за розгляд справ та винесення рішень на користь зацікавлених осіб. 20 липня ц.р. матеріали документування його протиправної діяльності були скеровані в порядку ст. 97 КПК України до Генеральної прокуратури, яка порушила щодо голови суду кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 368 КК України.

28 липня суддю затримано «на гарячому» під час одержання хабарів: у розмірі 2 тисячі доларів США за винесення вироку, не пов’язаного з позбавленням волі, та у розмірі 1 500 доларів за позитивне рішення про визнання права власності на житловий будинок.

Слідство триває.

Теги:

хабарництво, суддівський корпус

Джерело:

СБУ

Залиште коментар