Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

За катування 3 кримських міліціонерів засуджено до 6-7 років в’язниці

0 17

Бахчисарайський районний суд (Крим) засудив 3 співробітників міліції до 6-7 років позбавлення волі за перевищення службових повноважень та катування на початку 2010 року. Про це повідомив представник прес-служби прокуратури Криму.

За версією слідства, 3 оперуповноважених сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків Бахчисарайського районного відділу міліції катували 2 жителів Криму, намагаючись отримати свідчення.

Міліціонери звинувачувалися за ч.2 ст.127 (катування, вчинені за попередньою змовою групою осіб) та ч.2 ст.365 (перевищення службових повноважень, яке призвело до важких наслідків) Кримінального кодексу.

Суд вважає достатніми зібрані прокуратурою докази і дав співробітникам міліції тюремні строки, а також позбавив звань і можливості протягом 3 років обіймати посади в правоохоронних органах.

Міліціонери можуть оскаржити рішення суду.

Нагадаємо, Україна має сплатити 48 тисяч євро жителю Хмельницького Іванові Нечипоруку, якого у 2004 році міліція затримала за зберігання наркотиків, а згодом “вибила” зізнання у вбивстві. Таке рішення виніс Європейський суд з прав людини.

Теги:

катування

Джерело:

newsru.ua

Залиште коментар