Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

За І півріччя 2011 р. виявлено 413 фіктивних підприємств

0 21

Департамент боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, за І півріччя 2011 р. виявив 413 фіктивних підприємств, які випустили понад 1 тис. векселів загальною номінальною вартістю 2,3 млрд грн. Про це заявив заступник голови ДПС України Олександр Клименко, повідомляє прес-служба відомства.

Також, ДПС України спільно з територіальними підрозділами Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку зупинили обіг цінних паперів 457 акціонерних товариств на суму 900 млн грн. Скасовано зареєстрований випуск акцій 502 акціонерних товариств на суму 1,2 млрд грн.

Крім того, з обігу вилучено 455 векселів загальною номінальною вартістю 604 млн грн.

Також Клименко зазначив, що протягом першого півріччя 2011 р. Державна податкова служба виявила на ринку цінних паперів 30 злочинів, за якими порушені кримінальні справи.

Теги:

ДПС, фіктивні підприємства

Джерело:

РБК- Україна

Залиште коментар