Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

За голодування в Бердянській колонії взялась прокуратура

0 14

Прокуратура повідомляє, що справу порушено за результатами перевірки, яка відбулася 17 лютого у зв’язку з відмовою від їжі кількох сотень засуджених.

Раніше змі повідомили близько 500 засуджених, які відбувають покарання в Бердянській колонії, відмовилися снідати і обідати в знак протесту проти нелюдського ставлення до них співробітників адміністрації колонії. За словами засуджених, співробітники колонії жорстоко б’ють ув’язнених, які прибувають по етапу, погрожують ув’язненим насильством та всіляко принижують

Водночас, за даними Управління Державної пенітенціарної служби в Запорізькій області, при перевірці ув’язнені висловили невдоволення температурним режимом у житлових приміщеннях, умовами праці та організацією харчування. При цьому, відзначили в колонії, перевірка не знайшла підтвердження інформації про побиття ув’язнених з боку персоналу установи або порушення чинного законодавства щодо їх утримання.

Заступник прокурора Запорізької області Андрій Кудрявцев зазначив, що в Бердянській виправній колонії № 77 відбувають покарання в основному за нетяжкі злочини: крадіжки, грабежі тощо. При цьому значна частина ув’язнених – засуджені вперше.

Теги:

пенітенціарна система

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар