Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

За два роки підтримка Януковича зменшилася втричі

17

Підтримка президента Віктора Януковича за трохи більше ніж два роки знизилася втричі, при цьому удвічі збільшилася кількість людей, які його не підтримують. Про це свідчать дані дослідження, проведеного 10-15 серпня цього року соціологічною службою Центру Разумкова спільно з Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва.

Повністю підтримують президента близько 13% громадян, не підтримують -47%. Починав же Янукович з майже 40% проти 23% відповідно (травень 2010 року).

Таким чином, резюмують соціологи, підтримка Януковича громадянами знизилася втричі, кількість тих, хто не підтримує, зросла вдвічі.

Соціологи зазначають, що у Януковича втрати приблизно такі самі, як у його попередника – Віктора Ющенка, який, почавши з 47% проти 27% (лютий і травень 2005 р.) до середини каденції мав 15% повної підтримки і 49% – його діяльності не підтримували.

Діяльність українського парламенту повністю підтримують 4%, уряду – 7%; не підтримують – 54 і 48% відповідно.

При цьому більшість (65%) громадян України впевнені, що незалежний у країні ні від кого і ні від чого тільки президент. Бачать його залежним від законодавчої влади 9%; від виконавчої або судової -по 4%.

На думку більшості або відносної більшості громадян, усі інші гілки влади залежать від Януковича: і уряд (63%), і парламент (52%), і судова влада (42%).

У тому, що суд в Україні незалежний упевнені тільки 23% громадян. 14% вважають його залежним від виконавчої влади, 13% – від парламенту.

При проведенні дослідження було опитано 2009 респондентів віком після 18 років у всіх регіонах України. Теоретична похибка вибірки – 2,3%.

Теги:

Янукович Віктор, соціологічне опитування
Комментарии