Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

За Держкомрезерв завели ще одну справу

0 10

Генпрокуратура порушила справу стосовно гендиректора одного із ЗАТ, який нібито завдав державі збитків на суму понад 41,3 мільйони гривень.

Як йдеться у повідомленні прес-служби відомства, справа порушена за матеріалами кримінальної справи за фактом заволодіння товарно-матеріальними цінностями та коштами Держкомрезерву, яка перебуває у провадженні Головного слідчого управління СБУ.

“Установлено, що ця службова особа упродовж 2008-2010 років, зловживаючи службовим становищем з метою заволодіння державними коштами в особливо великих розмірах, підробивши бухгалтерські документи, незаконно заволоділа грошовими коштами на суму понад 20,5 мільйонів гривень”, – йдеться у повідомленні.

Як заявили у Генпрокуратурі, ці кошти призначалися “для закладення 722 тонн м’яса на зберігання до державного матеріального резерву”.

Також, за інформацією відомства, ця особа “реалізувала 727 тонн м’яса, що зберігалося у державному матеріальному резерві, вартістю більш як 20,7 мільйонів гривень, якими розпорядилася на власний розсуд”.

“Головним слідчим управлінням СБУ вживаються заходи, спрямовані на притягнення винної особи до кримінальної відповідальності та відшкодування збитків державі”, – йдеться у повідомленні.

Теги:

Держкомрезерв

Залиште коментар