Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

За даними МВС «Кінгз Кепітал» заробив на фінансових махінаціях понад 100 мільйонів гривень

11

Досудове слідство виявило 100 млн грн. збитків спричинених фінансовими махінаціями керівників ТОВ «Кінгз Кепітал» та пов`язаними з ним суб`єктами підприємницької діяльності. Про це УНІАН повідомили у Департаменті зв`язків з громадськістю Міністерства внутрішніх справ України. Як зазначили в ДЗГ МВС, слідством встановлено, що впродовж 2006-2008 років працівники групи компаній «Кінгз Кепітал», обіцяючи надприбутки, заволодівали вкладами громадян України, у результаті чого останні були ошукані та залишились і без вкладів, і без обіцяних відсотків (прибутків).

До кримінальної відповідальності притягаються 6 осіб, серед яких службові особи даних підприємств та пастор Церкви «Посольство Боже» Сандей Аделаджа, яким пред`явлено відповідні обвинувачення та обрано запобіжні заходи. На їх майно, цінності та вклади, з метою забезпечення заявлених цивільних позовів, накладено арешт.

Потерпілими внаслідок злочинних дій визнано понад 3 тисячі громадян, практично з усіх регіонів України. На даний час досудове слідство триває, за результатами якого буде прийнято рішення, передбачене чинним законодавством, у тому числі буде вирішено питання щодо притягнення осіб до кримінальної відповідальності за ст. 255 КК України (створення злочинної організації).

Теги:

Новини права, Кінгз Кепітал, Kings Capital, Посольство Боже, Сандей Аделаджа, МВС, фінансові махінації, слідство, афери, кримінальна відповідальність
Новости права, МВД, махинации, аферы, уголовная ответственность

Джерело:

УНІАН

Комментарии