Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

За даними МВС «Кінгз Кепітал» заробив на фінансових махінаціях понад 100 мільйонів гривень

0 11

Досудове слідство виявило 100 млн грн. збитків спричинених фінансовими махінаціями керівників ТОВ «Кінгз Кепітал» та пов`язаними з ним суб`єктами підприємницької діяльності. Про це УНІАН повідомили у Департаменті зв`язків з громадськістю Міністерства внутрішніх справ України. Як зазначили в ДЗГ МВС, слідством встановлено, що впродовж 2006-2008 років працівники групи компаній «Кінгз Кепітал», обіцяючи надприбутки, заволодівали вкладами громадян України, у результаті чого останні були ошукані та залишились і без вкладів, і без обіцяних відсотків (прибутків).

До кримінальної відповідальності притягаються 6 осіб, серед яких службові особи даних підприємств та пастор Церкви «Посольство Боже» Сандей Аделаджа, яким пред`явлено відповідні обвинувачення та обрано запобіжні заходи. На їх майно, цінності та вклади, з метою забезпечення заявлених цивільних позовів, накладено арешт.

Потерпілими внаслідок злочинних дій визнано понад 3 тисячі громадян, практично з усіх регіонів України. На даний час досудове слідство триває, за результатами якого буде прийнято рішення, передбачене чинним законодавством, у тому числі буде вирішено питання щодо притягнення осіб до кримінальної відповідальності за ст. 255 КК України (створення злочинної організації).

Теги:

Новини права, Кінгз Кепітал, Kings Capital, Посольство Боже, Сандей Аделаджа, МВС, фінансові махінації, слідство, афери, кримінальна відповідальність
Новости права, МВД, махинации, аферы, уголовная ответственность

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар