Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

За час дії закону про доступ до інформації органи влади надали 50 тис. відповідей на запити

18

За 16 місяців роботи закону «Про доступ до публічної інформації» центральні органи виконавчої влади та облдержадміністрації надали 50 тисяч відповідей на інформаційні запити та відкрили 230 тисяч документів. На 92% запитів відповіді були надані протягом 5 днів, а кількість відмов становила 3%. Про це заявив керівник головного управління забезпечення доступу до публічної інформації Адміністрації президента України Денис Іванеско під час міжнародної науково-практичної конференції «Розвиток взаємодії держави і громадянського суспільства в контексті впровадження європейських принципів належного врядування», яка відбулася в Національному інституті стратегічних досліджень. Про це йдеться на сайті глави держави.

За його словами, закон «Про доступ до публічної інформації» є прикладом успішної реалізації проектів взаємодії між державою та громадянським суспільством. Він не лише спростив доступ громадян до інформації, розпорядником якої є державні органи, а і змусив органи державної влади працювати більш відкрито та прозоро, запровадив новації, які можуть стати орієнтиром для реалізації в інших сферах взаємодії між державою та громадянином. Йдеться про мінімальну авторизацію запитувача, запровадження електронних засобів комунікації у листуванні з державними органами, а також запровадження ефективної системи оскарження дій та рішень органів державної влади.

Теги:

публічна інформація

Джерело:

ЮВУ

Комментарии