Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

За час дії закону про доступ до інформації органи влади надали 50 тис. відповідей на запити

0 18

За 16 місяців роботи закону «Про доступ до публічної інформації» центральні органи виконавчої влади та облдержадміністрації надали 50 тисяч відповідей на інформаційні запити та відкрили 230 тисяч документів. На 92% запитів відповіді були надані протягом 5 днів, а кількість відмов становила 3%. Про це заявив керівник головного управління забезпечення доступу до публічної інформації Адміністрації президента України Денис Іванеско під час міжнародної науково-практичної конференції «Розвиток взаємодії держави і громадянського суспільства в контексті впровадження європейських принципів належного врядування», яка відбулася в Національному інституті стратегічних досліджень. Про це йдеться на сайті глави держави.

За його словами, закон «Про доступ до публічної інформації» є прикладом успішної реалізації проектів взаємодії між державою та громадянським суспільством. Він не лише спростив доступ громадян до інформації, розпорядником якої є державні органи, а і змусив органи державної влади працювати більш відкрито та прозоро, запровадив новації, які можуть стати орієнтиром для реалізації в інших сферах взаємодії між державою та громадянином. Йдеться про мінімальну авторизацію запитувача, запровадження електронних засобів комунікації у листуванні з державними органами, а також запровадження ефективної системи оскарження дій та рішень органів державної влади.

Теги:

публічна інформація

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар