Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

За рік емігрантів з України побільшало вдвічі

0 15

Українці шукають кращого життя в країнах Європи та США. Згідно з даними Державної служби статистики, за 2013 рік кількість людей, які емігрували з України, зросла більше, ніж в двічі – на 157%.

Українці шукають кращого життя за кордоном і їдуть з рідної країни. Так, за 2013 рік емігрантів, які виїхали з території України, побільшало більше, ніж вдвічі – на 157%, у порівнянні з даними 2012 року.

Громадянство України на громадянство інших країн за минулий рік змінили 18,7 тисяч людей.

Шукати кращого життя українці їдуть в країни Євросоюзу, США, Канаду, Австралію та Ізраїлю. В той же час знизилась кількість людей, які отримали паспорти з українським громадянством. Їх отримали 41,6 тисяч людей, що на 20% нижче аналогічного періоду 2012 року. Нагадаємо, раніше найкращою країною для заробітчан називали Саудівську Аравію.

Залиште коментар