Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

За подіями на Євромайдані розслідується 1167 проваджень

0 17

Заступник Генерального прокурора — начальник Головного слідчого управління Олег Заліско під час брифінгу повідомив, що за зимовими подіями на Майдані Незалежності розслідується 1167 виробництв, а 77 особам повідомлено про підозру.

За словами представника ГПУ, під час лютневих подій у центрі Києва з вогнепальної зброї було вбито 67 осіб, ще 184 отримали вогнепальні поранення. Крім того, понад 750 осіб отримали тілесні ушкодження, не пов’язані із застосуванням вогнепальної зброї.

З цього приводу він додав, що документація стосовно зимових подій на столичному Майдані знищена на 90% . “Ми не можемо в повному обсязі дати оцінку діям посадових осіб у тій частині, тому що, на жаль, документація в 90%, яка стосувалася саме подій на Майдані, знищена, і свідомо знищена”, – заявив О.Заліско.

Також, як зазначив О.Заліско, наразі слідству вдалося вручити повідомлення про підозру у злочинах, пов’язаних із зимовими подіями на Майдані Незалежності, лише 47 особам.

Як пояснив представник ГПУ, відсутність можливості притягнути до відповідальності організаторів масового розстрілу серйозно перешкодило розслідуванню, а колишні чиновники і правоохоронці, причетні до згаданих злочинів, знищили речові докази, зокрема документи про вивезення зброї, оперативно-розшукові справи та інформацію про дислокацію силовиків.

Джерело:

УНН

Залиште коментар