Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

За останній місяць суди призупинили понад 260 рішень Народних рад

0 19

В Україні з 16 січня за понад 100 позовами прокурорів суди призупинили дію понад 260 незаконних рішень органів місцевого самоврядування, ухвалених на підставі рішень народних рад. Про це сьогодні на брифінгу в Києві повідомила начальник Головного управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту Генеральної прокуратури Ірина Зарубинська.

За її словами, на сьогодні в Україні учасниками акцій протесту захоплено будівлі шести облдержадміністрацій, зокрема Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, а також КМДА, Сокальської райдержадміністрації та сесійна зала Полтавської облради. Загалом в Україні захоплено 37 об’єктів.

Також Зарубинська повідомила, що на окремих територіях, зокрема у 8 регіонах, створено так звані народні ради, кількість яких перевищує 50. “Створення таких органів не допускає ні Конституція України, ні закони України, і вони становлять загрозу конституційному ладу в Україні”, – сказала Зарубинська.

Водночас вона поінформувала, що крім, народних рад, на понад 20 територіях створено так звані загони Народної самооборони, діяльність яких не передбачена українським законодавством і підпадає під дію низки статей Кримінального кодексу/

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар