Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

За контрабанду в значних розмірах пропонують позбавляти волі на строк до 7 років

0 88

Кабмін запропонував ввести кримінальну відповідальність за контрабанду товарів в значних, великих і особливо великих розмірах.

Відповідний законопроект № 8543 був зареєстрований у Верховній Раді 3 липня, але народні депутати ще не підтримали включення цього проекту до порядку денного сесії.

Проектом пропонується визначити, що контрабанда товарів вважається вчиненою у значних розмірах, якщо їх вартість в 500 і більше разів перевищує НМДГ, в великих – в 2000 і більше разів, в особливо великих – в 5000 і більше разів.

За контрабанду в значних розмірах пропонують карати позбавленням волі на термін від 3 до 7 років, за повторне вчинення таких дій або контрабанду у великих розмірах – від 5 до 12 років з конфіскацією майна. За вищевказані дії, вчинені організованою групою або контрабанду в особливо великих розмірах, пропонують позбавляти волі на строк від 8 до 15 років з конфіскацією майна.

Чинне законодавство передбачає кримінальну відповідальність виключно за контрабанду культурних цінностей, отруйних, сильнодіючих, вибухових речовин, радіоактивних матеріалів, зброї або боєприпасів (крім гладкоствольної мисливської зброї або бойових припасів до неї), частин вогнепальної нарізної зброї, а також спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації.

Джерело:

Юрліга

Залиште коментар