Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

За допомогою Телеграм-ботів кіберполіції вдалося заблокувати понад 3 тисячі ворожих інтернет-ресурсів

0 3

За допомогою Телеграм-ботів кіберполіції вдалося заблокувати понад 3 тисячі ворожих інтернет-ресурсів. Загальна аудиторія заблокованих ресурсів становила понад 23 млн осіб. Про протистояння в інформаційному просторі та про роботу кіберполіції в умовах війни розповів Голова Національної поліції України Ігор Клименко в інтерв’ю інформаційному агентству «Українські новини».

Ігор Клименко повідомив про використання створених кіберполіцією ботів та кооперацію правоохоронців і громадян у боротьбі з агресором в інформаційному просторі.

«Завдяки небайдужості людей нам вдалося заблокувати більше 3 тисяч ворожих ресурсів із загальною аудиторією понад 23 млн осіб. Вся країна піднялася для того, щоб інформаційні ресурси російських окупантів не працювали», – зазначив глава Нацполіції.

Через бот https://t.me/stopdrugsbot  громадяни надсилають посилання на ворожі канали, групи та профілі у соцмережах та месенджерах. Далі для блокування диверсійних ресурсів використовується канал https://t.me/stoprussiachannel, там висвітлюються детальні інструкції, як це зробити.

Також Голова Нацполіції розповів про роботу підрозділу за напрямком відбиття атак ворога у кіберпросторі.

«Минулого року, коли були кібератаки на наші сервіси та органи, ми підключилися з усіма відповідними структурами. Це і СБУ, Мінцифри, Держспецзв’язку, Нацполіція. Був створений спільний центр для захисту від кібератак. І дійсно: з початку війни цих атак було достатньо багато, і наш департамент Кіберполіція працює в цілодобовому режимі», – повідомив Ігор Клименко.

Національна поліція України

Залиште коментар