Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

За доларові кредити можна розраховуватися гривнею

0 26

Національний банк України рекомендував уповноваженим банкам з 1 травня прийняти заходи по зміні валюти виконання зобов’язань за кредитами, наданими в іноземній валюті, на гривню , повідомила прес-служба НБУ.

«Правління НБУ, виконуючи рекомендації Міжнародного валютного фонду і Світового банку, надані у контексті реформування фінансового сектора, прийняло постанову від 31 березня 2014 № 182 «Про приведення лімітів відкритої валютної позиції банківської системи України до міжнародних стандартів». Документ набуває чинності з 1 травня 2014», — наголошується в повідомленні.

Уповноважені банки можуть включати в розрахунок відкритої валютної позиції резерви в розмірі, що перевищує зазначені у графіку відсотки, але не більше розміру наявних у портфелі банку облігацій внутрішніх державних позик з індексованою вартістю.

З метою приведення розміру загальної короткої відкритої валютної позиції банку, у відповідність установленим Національним банком ліміту, уповноважені банки можуть купувати іноземну валюту або за бажанням облігації внутрішніх державних позик з індексованою вартістю.

Залиште коментар