Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

За час Майдану затримали 234 людини, арештували – 140

0 37

В Україні за час масових акцій затримали 234 людей, із них заарештували 140, повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури. «Станом на сьогодні, затримано загалом 234 особи, з них заарештовано – 140», – йдеться у вчорашньому повідомленні.

За даними слідства, «загинули чотири людини, зокрема працівники органів внутрішніх справ, тілесні ушкодження отримали понад 500 осіб, із них 253 – правоохоронці», – йдеться в повідомленні.

Тим часом Генпрокуратура не вказала, скільки осіб зникло без вісти й перебуває у розшуку.

У тому ж таки повідомленні йдеться про створення спеціальної комісії, якаяка контролюватиме виконання закону «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань».

Керівником спеціальної групи призначено заступника Генерального прокурора – Романа Андрєєва.

У ГПУ зазначають, що зокрема, тривають перевірки повідомлень у засобах масової інформації щодо можливого зникнення учасників акцій. Також ретельно контролюється хід кримінальних проваджень стосовно осіб, що загинули. «В процесі роботи групою будуть вивчені всі обставини і версії подій. За потреби, керівник групи вповноважений витребувати матеріали слідства з інших правоохоронних органів. Заслуховування результатів розслідування, за можливості, будуть проходити у відкритому для суспільства режимі, із залученням засобів масової інформації», – запевняють у Генпрокуратурі.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар