Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

За 9 місяців зафіксовано понад 2,2 тис. випадків порушення прав інтелектуальної власності

0 71

Протягом січня-вересня цього року ДФС України зафіксовано понад 2,2 тис. випадків призупинення митного оформлення за підозрою у порушенні прав інтелектуальної власності.

Про всі виявлені факти своєчасно повідомлено представників правовласників для оперативного прийняття відповідного рішення щодо їх інтелектуальної власності, кажуть в прес-службі.

Нагадаємо, що для сприяння захисту правовласників під час  зовнішньоекономічної діяльності  ДФС України веде митний реєстр об’єктів права інтелектуальної власності. До них належать об’єкти авторського права і суміжних прав, винаходи, корисні моделі, промислові зразки, торговельні марки, географічні зазначення (зазначення походження товарів) та сорти рослин.

Загалом, станом на 1 жовтня 2014 року до митного реєстру за заявами правовласників внесено 2161 об’єкт.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар