Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

З України видворили одного із розшукуваних злочинців по лінії Інтерполу

0 18

Із України видворено 55-річного американського громадянина Веніаміна Гонікмана, який за лінією Інтерполу розшукувався правоохоронними органами США за скоєння тяжких злочинів, таких як торгівля людьми, відмивання грошових коштів, вимагання тощо.

Як зазначають в ГУБОЗі, за повідомленнями деяких Інтернет-видань В.Гонікман перебуває на 4-й позиції в десятці найбільш розшукуваних Сполученими Штатами нелегалів.

Встановлено, що в 90-х роках у Києві згаданий громадянин був засуджений за розбещення неповнолітніх. Після звільнення він емігрував до США, а згодом отримав громадянство цієї країни. Там цей чоловік разом з іншими особами створив фірму, яка слугувала прикриттям для операцій з торгівлі людьми. Також, за інформацією правоохоронців, цей фігурант і у Греції обвинувачується у злочинах, пов’язаних з вибуховими пристроями.

У 2006 році поліція США оголосила «бізнесмена» у розшук, після чого він втік до України, незаконно отримав український паспорт та відкрив у Києві стрип-клуб.

Проте днями за матеріалами перевірки ГУМВС України в місті Києві було скасовано рішення про набуття В.Гонікманом громадянства України через обман, надання завідомо неправдивих відомостей, приховування факту скоєння злочинів та розшуку правоохоронними органами США.

У США його за тяжкі злочини заочно засуджено до 65 років ув’язнення. Для відбування покарання він у супроводі співробітників ФБР вилетів рейсовим літаком з аеропорту «Бориспіль» до Нью-Йорка.

Теги:

Інтерпол, торгівля людьми

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар