Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

З України вдруге видворили грузинського «злодія в законі»

0 19

Як повідомили у прес-службі Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України, у грудні 2011 року «Рамаз Кутаїський» уже був видворений за межі України із забороною в’їзду на територію нашої держави терміном п’ять років.

Незважаючи на це, неодноразово засуджений 40-річний чоловік знову незаконно прибув до Києва. В Україні він намагався активно впливати на криміногенну ситуацію та контролював організовані злочинні групи, що займаються скоєнням злочинів майнового характеру – квартирними крадіжками та крадіжками з автомобілів.

Працівники УБОЗ ГУ МВС України у Києві встановили місцезнаходження «злодія в законі», доставили його до аеропорту «Бориспіль» та видворили за межі України.

Теги:

“злодій в законі”, УПОЗ МВС України

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар