Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

З сьогоднішнього дня в Україні набуває чинності закон про посилення відповідальності за порушення ПДД.

0 11

З сьогоднішнього дня в Україні набуває чинності закон про посилення відповідальності за порушення Правил дорожнього руху. Відповідний закон був прийнятий Верховною Радою 24 вересня ц.р. і підписаний Президентом України 14 жовтня ц.р. Зміни до Закон України “Про дорожній рух” та інші закони, пов’язані з водінням і експлуатацією транспортних засобів, набувають чинності через місяць після публікації змін до цих законів в офіційних виданнях.

Законом запроваджується як вид адміністративного стягнення “громадські роботи”, позбавлення права керування транспортним засобом на термін 10 років, відповідальність власників (співвласників) транспортних засобів, тимчасове вилучення посвідчення водія, талона про проходження державного технічного огляду, ліцензійної картки на транспортний засіб та тимчасове затримання транспортних засобів, передбачається також механізм оскарження постанов адміністративного органу (посадової особи) про накладення адміністративного стягнення, (зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення), запроваджується строковість дії посвідчення водія транспортного засобу, запроваджується поняття “автомобільного самозайнятого перевізника” та засади його діяльності, визначаються документи, на підставі яких можуть здійснюватися пасажирські перевезення (зміни до Закону України “Про автомобільний транспорт”) та визначаються вимоги щодо провадження виробничої діяльності на автомобільних дорогах (зміни до Закону України “Про автомобільні дороги”).

Законом також передбачається впровадження та використання працюючих в автоматичному режимі спеціальних технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису, засобів фото- і кінозйомки, відеозапису фіксації порушень Правил дорожнього руху, та суттєве підвищення розмірів штрафів, посилення інших видів адміністративних стягнень за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар