Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

З початку року на корупції впіймали 25 високопосадовців

0 32

Як передає кореспондент УНІАН, про це на прес-конференції у Вінниці повідомив генеральний прокурор України Віктор Пшонка. За його словами, з порушених цього року 25 справ проти високопосадовців 15 уже направлено до суду.

«Корупція не має політичних кольорів. Сьогодні до кримінальної відповідальності за вчинення службових злочинів притягуються високопосадовці – представники нинішньої влади: Преснер (колишній заступник міністра навколишнього природного середовища Борис Преснер), Рудь (екс-начальник Держінспекції з контролю за цінами Тетяна Рудь), Бондар (колишній міністр транспорту та зв’язку Віктор Бондар), Адамович (директор департаменту тимчасового адміністрування фінансово-кредитних установ Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг Віктор Адамович), Жук (колишній заступник голови Держкомітету ветеринарної медицини Олександр Жук). Це кримінальні справи останніх місяців», – повідомив В.Пшонка.

За його словами, високопосадовці завдали державі збитків на суму майже 2,5 млрд грн, з яких понад 500 млн грн уже відшкодовано у держбюджет.

Він підкреслив, що органи прокуратури намагаються не тільки притягнути до кримінальної відповідальності посадовців, а й повернути ці кошти державі.

Теги:

корупція, службові злочини

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар