Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

З одеського СІЗО втік небезпечний рецидивіст

0 11

Співробітники органів внутрішніх справ Одеської області оголосили розшук злочинця, засудженого до довічного ув’язнення, який скоїв втечу зі слідчого ізолятора (СІЗО) в Київському районі міста, передає «Репортер Запорожья».

Як повідомила прес-служба Головного управління МВС України в Одеській області, правоохоронці оголосили розшук ув’язненого Степана Радченка, 1976 року народження, який втік в ніч на 3 лютого, близько 4:20, з будівлі СІЗО по Люстдорфській дорозі, 11.

У повідомленні підкреслено, що утікач – особливо небезпечний злочинець, був засуджений на довічне позбавлення волі за ряд тяжких злочинів.

Правоохоронці встановили, що між 4 і 6 годинами він їхав на таксі до місця проживання – села Іллічівка Комінтернівського району Одеської області.

Джерело:

proUA

Залиште коментар