Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

З Нового року заборонена реклами тютюну і алкоголю в друкованих ЗМІ

0 39

Заборона реклами алкогольних і тютюнових виробів в друкованих засобах масової інформації набрала чинності з 1 січня. Про це говориться у відповідному законі «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України відносно реклами».

Зокрема, цим законом були внесені зміни і доповнення в закон України «Про рекламу» відносно заборони у всіх друкованих ЗМІ (окрім спеціалізованих видань) реклами тютюнових реклами тютюнових виробів, алкогольних напоїв, реклами знаків для товарів і послуг і інших об’єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються тютюнові і алкогольні вироби.

Нагадаємо, з 1 січня 2009 року набрала чинності перша частина закону, яка передбачала заборону реклами алкогольних напоїв і тютюнових виробів засобами зовнішньої реклами, а також реклами алкогольних напоїв на телебаченні.

Джерело:

proUA

Залиште коментар