Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

З нового року внутрішні та закордонні паспорти видаватиме Держміграційна служба

0 11

З 1 січня 2013 року Державна міграційна служба планує розширити свої повноваження і видавати українцям паспорти для виїзду за кордон, повідомила директор департаменту паспортної роботи і громадянства Державної міграційної служби України Діна Пімахова.

“З 1 січня наступного року отримати паспорт громадянина України для виїзду за кордон можна буде також і в територіальному підрозділі Державної міграційної служби за місцем проживання, незалежно від місця реєстрації”, – зазначила Д.Пімахова.

За її словами, оформити документ можна буде, як і зараз, у 30-денний і 10-денний термін. У першому випадку вартість державного мита становитиме 170 грн, вартість бланка – 120 грн. У другому – 340 грн і 270 грн відповідно. Законодавство також передбачає можливість оформлення паспорта в триденний термін для тих, хто потребує лікування за кордоном, а також тих, хто супроводжує тяжкохворого або ж у разі смерті родича громадянина.

На думку Д.Пімахової, створення Державної міграційної служби як єдиного центрального органу у сфері міграції значно спростило процедуру роботи з паспортами і надає можливість економити час та гроші українців.

“Сьогодні за один день і в одному держоргані громадянин України має право і знятися з реєстрації, і одразу ж зареєструвати нове місце проживання. Наприклад, щоб знятися з реєстрації у Львові та зареєструвати нове місце проживання, скажімо, в Києві, не потрібно їхати до Львова . Досить звернутися до територіального підрозділу Державної міграційної служби в Києві”, – пояснила вона.

Д.Пімахова зазначила, що територіальні підрозділи Державної міграційної служби працюють у кожному районному центрі.

Вона також сказала, що питання створення єдиного паспорта для внутрішнього користування і виїзду за кордон наразі не розглядається.

Теги:

паспорт, Державна міграційна служба України

Залиште коментар