Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

З наступного року зареєструвати бізнес можна буде у нотаріуса

0 19

Державна реєстраційна служба України планує запровадити в Україні з січня 2014 реєстрацію підприємств у нотаріусів. Про це повідомив голова Державної реєстраційної служби Дмитро Ворона.

“Те, що ми плануємо зробити вже з наступного року з січня, це можливість для нотаріусів реєструвати бізнес і припиняти бізнес. Сьогодні, Державна реєстраційна служба виступила з відповідною ініціативою”, – заявив Д. Ворона. За його словами, відповідний законопроект вже розглядається в міністерствах.

“Ми сьогодні вже підготували відповідний законопроект, який зараз відпрацьовується вже у відповідних міністерствах і відомствах для того, щоб з 1 січня людина мала вибір: йти в Державну реєстраційну службу з цих питань або прийти до найближчого нотаріуса, яких сьогодні – якщо ми говоримо, що державних реєстраторів буде 1 тис. 540 осіб – то нотаріусів буде в державі 7 тис. Порівнюючи ці цифри, ми розуміємо, що ми наближаємо ці послуги до людей і робимо відкриття бізнесу легше для того, щоб ми могли дійсно просунутися в наданні відповідних послуг для наших людей “, – зазначив Д.Ворона.

Нагадаємо, з 1 липня фізичних осіб підприємців та юридичних осіб реєструватиме Державна реєстраційна служба України.

Нещодавно уряд ухвалив розпорядження, згідно з яким районні, районні в містах Києві та Севастополі державні адміністрації повинні передати реєстраційні справи юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Державній реєстраційній службі України.

“На засіданні Уряду було прийнято розпорядження, згідно з яким державні адміністрації на місцях повинні забезпечити передачу реєстраційних справ юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців від виконавчих комітетів місцевих рад до територіальних органів Укрдержреєстру до 1 липня 2013 року. Такий крок дасть можливість працювати без перешкод державним реєстраторам, які забезпечуватимуть реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців”, – зазначив Дмитро Ворона.

Теги:

Державна реєстраційна служба України

Джерело:

УНН

Залиште коментар