Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

З грошей, надісланих додому заробітчанами, доведеться платити податок

0 20

Грошові перекази, отримані громадянами України з-за кордону на поточні або карткові рахунки, вважаються іноземними доходами, які підлягають оподаткуванню за наслідками річної податкової декларації. Про це повідомляє Міністерство доходів і зборів України на своєму офіційному сайті.

Ставки оподаткування складають 15% і 17% залежно від розміру доходів. Зокрема, ставка 17% застосовується до суми, більшої десяти мінімальних заробітних плат (11470 грн).

«При цьому у разі отримання валютних цінностей або інших активів, їх вартість обчислюється в національній валюті по курсу Національного банку України на момент отримання коштів», — пояснили в Міндоходов.

У першому кварталі 2013 року до України поступило 1,001 млрд дол., а за межі України переведено 183 млн дол. США (у еквіваленті), за допомогою державних і міжнародних систем переказу коштів.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар