Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

З будівлі Апеляційного суду Харківської обл. евакуйовано близько 300 людей через повідомлення про мінування.

0 11

З будівлі Апеляційного суду Харківської обл. евакуйовано близько 300 людей через повідомлення про мінування. Про це повідомили в прес-службі ГУ МВС в Харківській обл.
У Харкові сьогодні, 15 квітня, в 9:30 невідомий чоловік по телефону повідомив в міліцію про мінування будівлі обласного апеляційного суду на площі Руднєва.
На місце в той же час виїхали представники обласного і міського управління міліції, слідча оперативна група, кінологи. З будівлі суду евакуювали близько 300 людей, в основному працівників суду і відвідувачів.
Як повідомили в прес-службі ГУ МВС в Харківській обл., зараз на місці продовжує працювати МНС, і чергують машини “швидкої допомоги”, правоохоронці продовжують обстежувати “кожен квадратний метр будівлі площею близько 20 тис. кв. м., але поки жодних вибухонебезпечних предметів не виявлено”.
За повідомленням прес-служби МВС, на роботи по обстеженню території суду знадобиться ще півтори – дві години.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар