Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

З 1 січня українцям доведеться реєструвати мопеди і скутери в ДАІ

0 21

З 1 січня Державтоінспекція розпочинає реєстрацію в Україні скутерів та мопедів. Про це сьогодні на прес-конференції заявив начальник департаменту ДАІ МВС України Сергій Коломієць, передає кореспондент «proUA».

«Фактор, який починається з 1 січня і який прийнято законодавчо, це реєстрація усіх цих мотиків, маленьких мотоциклів і т.д. Вона є обов’язковою і ми зараз змінюємо ГОСТ на номерні знаки у якому вже будуть закладені спеціальні номери. Вони будуть менші і ми передбачаємо менше стягнення коштів за реєстрацію цих мотиків, будемо економити», – заявив Коломієць.

За його словами, щоб пришвидшити процес реєстрації, деякий час після введення вона буде спрощеною.

«Є складність в тому, що багато власників не мають документів. Я передбачаю попередньо, що буде певний місячник, знаєте як зброю здають, так і зробити якийсь період щоб без документів зареєструвати (скутер – ред.), якщо він не значиться в розшуку», – заявив начальник департаменту ДАІ.

При цьому він нагадав, що з наступного року водіям всіх скутерів доведеться отримати права категорії «А».

Джерело:

proUA

Залиште коментар