Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

З 1 січня українцям доведеться платити податок на нерухомість

0 12

«Що стосується податку на нерухомість, ми плануємо, що він буде введений з 1 січня. Більш того, ми зараз запросили до дискусії все суспільство – бізнес, науковців, іноземних інвесторів, аудиторів, консультантів і т.д. і розіслали можливе підвищення/пониження різних видів податків для того, щоб стимулювати економіку для виходу з тіні”, – сказав Колобов.

Він додав: “У найближчий місяць ми постараємося якісь нові ініціативи надати суспільству. Не можна тільки обкладати, щось знижуватимемо… Цей процес буде збалансований. Наша мета, щоб реальний сектор розвивався, виходив з тіні і податки було платити престижно і модно”.

Раніше повідомлялося, що з 1 липня 2012 року українці повинні будуть платити податок на нерухомість в розмірі не менше 1% від мінімальної заробітної плати, тобто не менше 10 гривень за один квадратний метр. Нульова ставка податку передбачена тільки для власників квартир площею менше 120 квадратних метрів і будинків площею до 250 квадратних метрів.

Теги:

податок, нерухомість

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар