Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

З 1 грудня передача пакунків вагою від 10 кг здійснюватиметься лише через багажне відділення

0 19

З 1 грудня 2009 року на залізницях України змінюється порядок оформлення послуги «експрес-передача». Оформити експрес-передачу вагою від 10 кг і більше можна буде тільки через багажні відділення залізничних вокзалів (як багаж або вантажобагаж — за встановленими тарифами) і відправити багажними вагонами за графіками.

Пакунки вагою до 10 кг (включно) громадяни можуть передати за власним бажанням як через багажне відділення, так і через працівників вокзалів та начальників поїздів. Оформити експрес-передачу, як і раніше, можна лише на поїзди, що курсують територією України.

Нові правила щодо послуги «експрес-передача» запроваджено з метою підвищення якості обслуговування пасажирів, а також для забезпечення належних умов праці поїзних бригад.

Залиште коментар