Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

З-за кордону закликають владу не застосовувати силу до євромайдану

0 21

Посол США Джефрі Пайєтт закликає владу до діалогу і просить не дозволити розгону мирної акції протесту. Про це він написав у своєму Твіттері. “Мирні демонстрації мають продовжуватися шляхом діалогу і ненасилля…Світ спостерігає. Не можна втратити шанс”, – написав він.

У свою чергу міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт теж закликає владу не застосовувати силу до мітингувальників. “Напруга зростає у Києві. Право на мирні демонстрації має поважатися. Будь-якому насильству треба запобігти”, – написав він. “Потрібно розпочати діалог”, – додав він.

У свою чергу посол ЄС в Україні Ян Томбінські також наголосив на неприйнятності силового розгону мирної акції. “Ми з великим занепокоєнням спостерігаємо за сьогоднішніми подіями в Києві. Ми хотіли би нагадати українській владі, що безпідставне застосування сили та загонів спеціального призначення проти мирних демонстрантів є неприйнятним”, – наголосив він.

“Ми закликаємо український уряд поважати свободу думки та зборів, які були підтверджені його міжнародними зобов’язаннями. Ця криза має бути вирішена шляхом діалогу та інших політичних засобів”, – зазначив Томбінські.

Залиште коментар