Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

З’явилося 7 «електронних судів»

0 49

Представляти процесуальні документи в суд і знайомитися з матеріалами справи можна через Інтернет

Система «Електронний суд» запущена в 7 судах. Учасниками пілотного проекту стали:

– Київський апеляційний адміністративний суд;

– Апеляційний суд Одеської області;

– Київський районний суд Одеси;

– Одеський апеляційний господарський суд;

– Господарський суд Одеської області;

– Вінницький апеляційний адміністративний суд;

– Вінницький окружний адміністративний суд.

Електронний обмін документами між судом і учасниками процесу можливий в кримінальному, цивільному, адміністративному, господарському процесі і справах про адміністративні правопорушення.

Для подання процесуальних документів через Інтернет учасникам процесу необхідно зареєструватися в електронному кабінеті системи «Електронний суд. Реєстрація проводиться за допомогою ЕЦП та ідентифікаційного коду.

Офлайн документи повинні відповідати вимогам процесуального законодавства. Крім того, їх розмір не може бути більше 50 Мб. Під час реєстрації процесуальних документів також можна оплатити судовий збір. Документ, представлений через кабінет, заноситься в автоматизовану систему документообігу суду, перевіряється підписом уповноваженого працівника та реєструється як вхідний документ в загальному порядку.

До кабінету системи «Електронний суд» у справах, які сформовані на базі електронного документа, направляються:

– все сформовані судом процесуальні документи по справі, підписані ЕЦП відповідальної особи суду і мають статус оригіналу;

– інформація про зареєстровані вхідних документах у справі разом зі скан-копіями;

– технічні документи, що призводять до зміни стану розгляду справи;

– відомості про отримання та реєстрації судом процесуальних документів, поданих через систему «Електронний суд».

Система «Електронний суд» запущена в пілотних судах наказом Державної судової адміністрації України від 23 березня 2017 року № 367, яким також затверджено Тимчасовий регламент обміну електронними документами між судами та учасниками судового процесу, кримінального провадження.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар