Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

З приходом 5G смартфони з швидкими і дорогими процесорами виявляться непотрібними

0 2

У майбутньому вам не доведеться міняти смартфони на більш спритні так часто, як сьогодні – всі програми будуть працювати максимально швидко завдяки мобільному зв’язку п’ятого покоління. І потужні процесори стануть не потрібні, вважає глава Qualcomm Крістіано Амон.

 

Незабаром смартфони перетворяться в шматок сенсорного скла з прикріпленою батареєю і перестануть так швидко виходити з ужитку. Користувачі більше «не будуть зв’язані обчислювальною потужністю своїх телефонів», заявив президент Qualcomm Крістіано Амон в бесіді з Business Insider. Додатками керуватимуть швидкодіючі комп’ютери в хмарі, підключені до апаратів користувачів через безперебійні мережі 5G.

Програми та сервіси, дані яких будуть оброблятися в хмарі, стануть «супердодатками».

Поки не дуже зрозуміло, на що саме вони здатні, але можна припустити, що вони будуть набагато розумнішими звичайних програм і в той же час більш вимогливим до обсягу даних – як сучасні відеоігри.

Переваги нової зв’язку – величезна пропускна здатність і майже повна відсутність затримок. Обіцяють, що 5G-мережа буде до 100 разів швидше попереднього стандарту LTE, можливості якого вже наближаються до стелі. У США, ряді країн Європи і Азії розгортання мереж 5G вже відбувається, хоч і не поспішаючи. І головний гравець в Штатах – Qualcomm, компанія, яка володіє 15% патентів, пов’язаних з 5G, і надає рішення будь-якого масштабу – від вишок зв’язку до смартфонів.

На конференції China Mobile Global Partner 2019 року генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь (Lei Jun) заявив, що компанія буде повністю сприяти розробці і просуванню мобільних телефонів з підтримкою мереж п’ятого покоління.

За словами лідера компанії Xiaomi, в першій половині 2020 року всі смартфони Xiaomi, які будуть коштувати більше 285 доларів, будуть підтримувати мобільні мережі нового покоління. 

Залиште коментар