Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

З початку року Міндоходів звільнило 2205 працівників податкової та митниці

0 13

Міністерство доходів і зборів звільнило 2 205 працівників територіальних управлінь Державної податкової служби й Державної митної служби з початку 2014 року. Про це сказано в повідомленні прес-служби Міндоходів.

“З початку цього року з територіальних органів усього звільнено більш ніж 2 тис. осіб (з них працівників податкової сфери – 1 960, митної – 245)”, – сказано в повідомленні.

Міндоходів зазначає, що наразі звільнено майже всіх начальників головних управлінь у областях, начальників митниць, а також більш ніж 20 керівників департаментів у центральному апарату міністерства (усього звільнили 161 працівника центрального апарату).

Відповідно до повідомлення, за період з 15 березня по 15 червня, за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки міністерства і його територіальних органів за фактами здійснення посадовими особами Міндоходів злочинів у сфері службової діяльності відкрито 88 кримінальних проваджень.

За попередніми підрахунками міністерства, орієнтовна сума збитків, нанесених у результаті цих правопорушень, становить понад 146 млн гривень.

Залиште коментар